داغونم...


بعضی " آه " ها را 

هر چقدر هم که از ته دل بکشی 

باز هم سینه ات خالی نمیشود 

امروز سینه ی من پر است از آن " آه " ها 

 

بـــی حـــس شـــده ام از درد! 

از بغـــــض! 

فقـــط گـــاهــــی ، خــــط اشـــکــــــی ... 

می ســـوزانـــد صـــــورتــــــم را !!! 

بـــه طـــور کـــامــلــاً تلــخــــی آرومـــــم ...! 

.............................................................

چقدر بده که تو میتونی خودتو خر کنی … 


داغون کنی … 


بدبخت کنی … 


اما نمیتونی خودتو بغل کنی ، آروم کنی ، از تنـهـایـی دربیاری … 


مـــن آرومـــــــم 

ولـــــی قــانـــونــــاً داغــــونـــــم . . . 

/ 38 نظر / 111 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد علی

نمیشه یه شب به خاطر نبودنت گریه کنم نمیشه یه شب به یاد خنده هات خسته و افسرده نشم می شه هرشب برای شنیدن صدات یه وجب ازت دوربشم می شه هرشب که تو هرشب کنارمی لحظه ها رو دنبال کنم می شه یاد هر شب و هرشب تا صحر خدا رو صدا کنم نمی شه با هم کنار هم یه شب و تا صحر بدون اخم گذر کنم می خوام از سکوت بی وقفه تو تو غبار لحظه هام بشینم و حرف بزنم می خوام از روی جنازه های دل سوخته آدمای شهر کوچ کنم می خوام از کنار تو عشقم و یه یه جوری با نگات طاق بزنم می خوام از روی گونه های خیسم برات از اشکام دریا بسازم می خوام از بلند ترین قله دنیا داد بزنم عزیز ترین دوستت دارم

♥ღღღسـ ـ ـا نــ ـی ♥ღღღ

هنـــوز دلـخـوشــم به " خدا نـگهـــدارت " ... اگر نـمی خـواستـی بـــرگردی اصـــراری نـبــود خـدا مــــرا نـگه دارد ...

!!!

No man is worth your tears, and when you find the man who is, he’ll never make you cry.

سادات

"گاهی وقتا زندگی تمام حواسشو جمع میکنه تا ببینه تو زندگی چیو بیشتر از همه دوست داری تا درست همونو ازت بگیره کاش هیچوقت نفهمه..!!!!!" آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین نمی دانم چرا بهترین لحظه های جوانی.... در فکر و خیال هدر می رود؟ در التهاب یافتن راهی برای گفتن یک جمله به آن که دوستش می داری که:"ناخواسته عاشقت شدم سعی کن بفهمی!!!" (کار دیگری از دستم بر نمی آید موفق باشی!)

سادات

در هفت آسمانم حتی.... هواپیمایی عبور نمی کند. تا خود را به نور چراغ هایش فریب دهم که من هم ستاره ای دارم!!! کی می دونه سیر شدن یعنی چه؟کی می دونه سقوط کردن یعنی چه؟ آیا کسی می داند که به من بگوید؟آیا کسی هست که سیر سیر شده باشد؟کسی هست که در به در به دنبال مرگ باشد؟کسی هست که بگوید خدا کجاست؟چرا دعا به آ3مان نمی رود؟چرا دلش به حال گریه هامان نمی سوزد؟ ایا کسی می داند که چقدر باید گریه کنم تا خدای مرا به آسمان ببرد؟ کسی می داند؟ایا خدا از دل ما خبر دارد؟ایا خدایی وجود دارد؟پس چرا حتی به آ3مان ها رفتن(و برنگشتن به این دنیا) را دریغ می کند؟ *** ﺯﻧﺪﮔﯽ ﭼﻴﺴﺖ ؟ ﺍﮔﺮ ﺧﻨﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﻴﮑﻨﻴﻢ ،ﺍﮔﺮ ﮔﺮﯾﻪ ﺍﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﻣﻴﺨﻨﺪﯾﻢ ،ﺍﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﻣﻴﻤﻴﺮﯾﻢ ،ﺍﮔﺮ ﻣﺮگ ﺍﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﻴﮑﻨﻴﻢ،ﺍﮔﺮ ﻋﺸﻖ ﺍﺳﺖ ﭼﺮﺍ ﺑﻪ ﺍﻥ ﻧﻤﻴﺮﺳﻴﻢ، ﺍﮔﺮ ﻋﺸﻖ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﺮﺍ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻮﯾﻢ؟(دکتر شریعتی(فکر می کنم مال ایشون باشه))

محمد علی

من وبلاگمو آپ کردم و حالا منتظرم تا تو بیای ببینیش ____________________$$$$$$$ _____________________$$$$$$$$$$ __________________$$$$$$$_$$$$$$ _________$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$_$$_$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ __$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$_$$_$$$$$$$$___$$$$$$_$$$ __$$$_$$_$$$$$$$$_____$$___$$$ _$$$$$_$$$$$$$$$$$__________$$ _$$$_$$_$$$$$$$$$$ _$$$_$$_$$$$$$$$$$ _$$$_$$_$$$$$$$$$$$ $_$$$$$$__$$$$$$$$$ $_$$$$$$___$$$$$$$$ _$$$$$$$$$__$$$$$$$ $_$$$$$$$$___$$$$$$ $$_$$$$$$$$___$$$$$ $$$_$$$$$$$$__$$$$$$ _$$$_$$$$$$$$$_$$$$$ $$$$$ __$$$$$$$$_$$$$ $$$$$$$ __$$$$$$$$$__$ $_$_$$$$$__$$$$$$$$$_$$$$ $$$__$$$$$__$$_$$$$$$$_$$$$ $$$$$$_$$__$$$$$$$$$$$$$$$ _$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $__$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $_______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $________

دانیال

از من جدا شد/ و گفت که کار خداست/ مانه ام مگر خدای او خدای من هم نبود؟؟؟؟؟؟؟

محمد علی

همیشه با بدست آوردن اون كسی كه دوستش داری نمی تونی صاحبش بشی ، گاهی وقتا لازم هست كه ازش بگذری تا بتونی صاحبش بشی ، همه ما با اراده به دنیا می آییم با حیرت زندگی میكنیم...بیشتر و با حسرت میمیریم این است مفهوم زندگی كردن ، پس هرگز به خاطر غمهایت گریه مكن و مگذار این زمین پست شنونده آوای غمگین دلت باشدافسوس...آن زمان كه باید دوست بداریم كوتاهی میكنیم آن زمان كه دوستمان دارند لجبازی میكنیم و بعد...برای آنچه از دست رفته آه می كشیم....[لبخند][گل] http://daryayedastan.persianblog.ir/داستان های کوتاه(عشق)

سادات

"فقط میدانی که هر چه هوا سردتر میشود ،دلت آغوش گرمش را میخواهد .. "آآآآآآآآآآآآآآه قلبی داری به وسعت هفت دریا و بی نهایتی آسمان ها باید منطقی باشم حق داری اگر دلت برایم..... تنگ نمی شود!!!

محمد

حباب ها همیشه قربانی هوای درونشان می شوند. خوشحال میشم به وبم سر بزنید